Pekařství Rýdl

Pekařství Rýdl je výrobce chutných preclíků.


O PEKÁRNĚ:

Od svého prvopočátku má až do dnešní doby řemeslný charakter. Jejím „TOP" výrobkem jsou CHUTNÉ PRECLÍKY, které jsou vyhledávány především jako pochutina k pivu a vínu. Jejich kvalitu podtrhuje i ocenění značkami KLASA a PODKRKONOŠÍ regionální produkt.

Pekárna vyrábí převážně ručním způsobem asi sedmdesát druhů pečiva - od chleba, housek, rohlíků, vek, koláčů, vánoček, přes cereální pečivo až po pečivo trvanlivé. Specialitou jsou pak preclíky, které díky své receptuře z počátku minulého století přenáší řemeslný duch původního pekařství do dnešní doby.

Výrobky jsou distribuovány zhruba do 120-ti prodejen po širším regionu. Preclíky se pak rozváží po celé České republice. Výrobky jsou prodávány také ve vlastní prodejně v Lázních Bělohradě, která je součást pekárny. Tato prodejna je dnes vyhledávaným obchůdkem místních občanů a lázeňských hostů.

Vše se peče na pecích Kõnig-Roto Passat řízených počítačem a na chléb má firma sázecí pec Kornfeil.

V roce 2005 bylo pekařství změněno na společnost s ručením omezeným. I přesto však zůstává firmou spíše rodinného charakteru. V pekárně pracuje více jak dvacet zaměstnanců.

 

V našich prodejnách Sklizeno můžete vyzkoušet některé z výrobků této pekárny. (Upozornění: Nabídka výrobků v prodejnách se může měnit v průběhu času. Také dostupnost výrobků v jednotlivých prodejnách se může lišit)

  • trvanlivé,pšeničné, slané

Pokud byste se o pekárně chtěli dozvědět vice: http://www.josefrydl.cz/

Fotogalerie


Naše prodejny Sklizeno

Otevřeno již 19 prodejen Navštivte nás!