Ježkův statek - džemy


O FIRMĚ:

Za značkou Ježkův statek stojí David Vortel, který část výrobků vyrábí ve vlastní manufaktuře, zbytek mu dodávají rodinné firmy - výrobci nebo zpracovatelé převážně z Vysočiny.

Z Ježkova statku bereme hodně výrobků, převážně jejich výroby. Poptávka je po jejich mléce, které se zpracovává v Mlékárně Polná na Vysočině, jejich hustá smetana je opravdu poctivá. Jogurty a kysané výrobky se vyrábí v historické manufaktuře Sýrárna bratří Brunnerů v Jarošově nad Nežárkou, kam je mléko dodáváno od lokálního farmáře. Každý si sám může vyrobit svůj domácí sýr pomocí sady na výrobu sýrů. Džemy s kousky ovoce jsou výborné i v jejich jogurtech, nechybí ani nakládaná zelenina, mouka, "musli".

 

 

Džemy, sirupy, okurky, hořčice, cerálie  - vlastní manufaktura

Ve vlastní manufaktuře v Kamenici nad Lipou, kam se firma přesunula z původního sídla v nedalekém Bohdalíně pod vrchem zvaným historicky Ježek pak vznikají ostatní produkty jako jsou džemy, sirupy, konzervované potraviny, sladkosti, cereálie atd., které jsou buď samostatnými výrobky nebo součástí dalších výrobků této značky, například jogurtů s ovocnou složkou.

Přijďte do prodejen Sklizeno na výborné džemy z Ježkova statku :-) 

(Upozornění: Nabídka výrobků v prodejnách se může měnit v průběhu času. Také dostupnost výrobků v jednotlivých prodejnách se může lišit).

 

 

Ježkův statek do prodejen Sklizeno dodává relativně širokou řadu výrobků, které si částečně vyrábí ve vlastní manufaktuře a částečně u smluvních partnerů. Ve Sklizeno chápeme, že malí producenti náročnou výrobu, kterou si z technických/finančních důvodů nemohou dovolit, realizují u partnerů. Je to tak běžné a stejně tak to dělá Ježkův statek.

Více informací o mléce a mléčných výrobcích dodávané touto firmou naleznete v sekci "Farmáři a dodavatelé" - Sýry a mléčné výrobky - Ježkův statek.

 

 

 

Fotogalerie


Naše prodejny Sklizeno

Otevřeno již 19 prodejen Navštivte nás!