Biopekárna Zemanka

O BIOPEKÁRNĚ:

 

Jde o českou, rodinnou biopekárnu, která vyrábí sladké bio sušenky, slané bio krekry, dětské bio sušenky a bezlepkové bio sušenky. Všechny produkty peče podle jejich originálních receptur a výhradně z certifikovaných biosurovin. Nepoužívá žádný palmový tuk, bílý rafinovaný cukr, umělé ztužené tuky, chemické konzervanty, umělá barviva ani aromata.

 

 

 


Kromě výše uvedeného sortimentu, biopekárna Zemanka nabízí i další produkty. V našich prodejnách Sklizeno se můžete setkat se zdravými, nepečenými, tzv. RAW, tyčinkami. 

Raw tyčinky VIVO BAR:

Zdravé a nepečené tyčinky VIVO v bio kvalitě, bez lepku, bez mléka a přidaných cukrů. Výjimečná chuť, nejvyšší bio kvalita a výživné superfoods ingredience. Tyčinky jsou plné kompletních rostlinných proteinů a živých enzymů. Obsahují vyvážené množství antioxidantů a minerálů. Jsou rozděleny na dvě řady - energetické a proteinové. Proteinové obsahují Sunwarrior raw rýžový protein.

Díky skvělému složení jsou VIVO tyčinky perfektní alternativou malých jídel a svačin. Dodají vám přirozeně zdravou energii, povzbudí před jakýmkoliv výkonem, doplní energií a proteiny po sportování a dodají vše potřebné vám i vašim dětem. 

 

 

Mlsáte rádi? Pak právě produkty biopekárny Zemanka se mohou stát zdravou alternativou, kterou si oblíbíte. Přijdte na tyto dobroty do našich prodejen Sklizeno a uvidíte sami :-) 

 

Fotogalerie


Naše prodejny Sklizeno

Otevřeno již 19 prodejen Navštivte nás!